Проморолик студентів-філософів про спеціальність 033 Філософія має всі підстави на здобуття гран-прі глядацьких симпатій прикарпатської філософської спільноти

Хто ж, як не студенти-філософи можуть якнайкраще презентувати переваги навчання на спеціальності 033 Філософія? Творча спілка студентів першокурсників у складі Єви Маркути, Андрія Гудзовського, Олександра Процака, Владислава Зрайко, Софії Лазоренко, Романа Кальваровського, Юлії Серпухової, а також їх друзів-випускників з 4 курсу Діани Міщук та Влада Допіри представили на огляд зацікавленої аудиторії оригінальний проморолик про спеціальність 033 Філософія й переконливо проявили себе як співлідери в організації відеопрезентації спеціальності. Консультантами проєкту виступили доценти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлана Білоус, Ярослав Гнатюк, Ореста Возняк.

Проморолик 033 Філософія ФЛ-11 2023