Готовність обирати роботу до душі визріває в старшому шкільному віці. Доцентка Новосад М.Г. розповіла учням 11 класу Калуського ліцею № 10 про навчання на спеціальності 033 Філософія

Доцентка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Марія Новосад під час зустрічі з учнями 11 класу Калуського ліцею № 10 розповіла про пріоритети навчання на спеціальності 033 “Філософія” у Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника. Готовність обирати роботу до душі визріває саме в старшому шкільному віці. Наше завдання – дати повноту інформації старшокласникам, щодо можливостей особистісної та професійної самореалізації, які забезпечуються якісною роботою кафедри філософії, соціології та релігієзнавства. Вибір – за нашими вступниками!
Запрошуємо!
image.pngimage.png