Викладачі та аспіранти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського університету взяли участь у сковородинознавчому круглому столі на тему «Становлення ідентичності – шлях до щастя»

З нагоди відзначення 300-річчя з дня народження видатного українського філософа Григорія Сковороди, викладачі кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Максим Дойчик, Михайло Голянич, Ярослав Гнатюк, аспіранти кафедри взяли участь у круглому столі на тему «Становлення ідентичності – шлях до щастя». Захід відбувся за ініціативи ГО “Новий Акрополь” у стінах Івано-Франківського краєзнавчого музею. У світлі ідей Григорія Сковороди під час дискусії обговорювалися питання того, що є стрижнем нашої культури, нації, країни та й людства в цілому, як відродити і зберегти свою ідентичність.