Можливості вивчення релігієзнавчих дисциплін “Вступ до релігієзнавства”, “Історія релігій”, “Релігієзнавство”, “Християнство – світова релігія”, Іслам – світова релігія” студентами спеціальності 033 “Філософія”

Студенти  спеціальності 033 “Філософія” Прикарпатського університету вивчають серед важливого іншого, цикл релігієзнавчих дисциплін – “Вступ до релігієзнавства”, “Історія релігій”, “Релігієзнавство”, “Християнство – світова релігія”, Іслам – світова релігія”.
Так, в ІІ семестрі 1 курсу опановують матеріал з релігієзнавства, історії релігій, яким передував курс “Вступ до релігієзнавства” (І семестр).

Робота з першоджерелами, навчальною і науковою літературою та іншими інформаційними  ресурсами – те, з чим працюють студенти з предметів “Релігієзнавство”, “Історія релігій” на даному етапі.

Варто відмітити активність студентів та їх зацікавленість темами, що передбачені силабусами. загадних дисциплін

Запрошуємо абітурієнтів до компанії студентів-філософів !
image.png
/ На фото –  студенти під час обговорення та вивчення особливостей національних релігій Китаю (конфуціанство, даосизм) під керівництвом викладача Світлани Іванівни Білоус.