Вічна пам’ять!

28 квітня 2023 року відійшов у вічність Володимир Васильович Бак, людина порядна, доброзичлива, натхненна і наполеглива у праці. Пригадується, як Володимир Васильович навчався в аспірантурі кафедри філософії Філософського факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Досліджуючи проблему співвідношення соціального і національного в українській філософській думці другої половини ХІХ – початку ХХ століття, Володимир Васильович активно і успішно займався викладацькою діяльністю.
    Колектив кафедри філософії, соціології та релігієзнавства щиро сумує з приводу передчасної смерті Володимира Бака.
    Висловлюємо наші співчуття рідним і близьким Володимира Васильовича. Вічна та світла пам’ять!