Малими кроками до великої ПЕРЕМОГИ!

Реалії нашого сьогодення доводять, що сильна і, головне, систематична підтримка наших воїнів у тилу дає можливість ефективного виконання ними різнорідних завдань на передовій. Велика кількість підрозділів нашої армії потребують і отримують транспортні засоби, які були як у приватному, так і спеціалізованому користування. Але перед тим, як передати нашим військовим, транспортний засіб потрібно доукомплектувати та закамуфлювати відповідним чином. Викладач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології доцент Богдан Рохман разом із випускником колишнього філософського факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віталієм Худяком та підприємцями Володимиром Логушем та Ігорем Гараном організували волонтерську допомогу армійцям щодо спеціалізованого маскування автомобілів перед відправкою на фронт. Не зупиняймо й надалі свої зусилля задля пришвидшення нашої перемоги. Слава Україні!