Для розгляду дисертацій аспірантів випускного курсу призначено рецензентів

На завершальному засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства підвели підсумки роботи кафедри та звірили стан виконання навчального навантаження  викладачами кафедри за 2021-2022 н.р. Зокрема, завідувачем кафедри Дойчиком М.В. було зазначено, що кафедра займає лідируючи позиції за рейтингом серед кафедр факультету психології та увійшла у першу десятку найкращих кафедр університету серед наявних 75. Дойчик М.В. наголосив на важливості збереження і подальшого прискорення темпу якісних змін у роботі колективу кафедри. Усі викладачі кафедри прозвітували про суттєве перевиконання навчального навантаження, що пов`язано, загалом, з повноформатним викладанням навчальних дисциплін у малокомплектних академічних групах. Під час засідання було обговорено проєкти освітніх програм рівнів бакалавра та доктора філософії в частині модернізації і приведення у відповідність до держстандарту вищої освіти. Наголошено на місячному терміні подачі пропозицій та зауважень до ОНП, які можна надсилати  на скриньку гаранту ОНП доктора філософії Дойчику М.В. (maksym.doichyk@pnu.edu.ua) та гаранту ОП бакалавра філософії Даниляку Р.П. (rostyslav.danylyak@pnu.edu.ua). Важливим кроком у подальшому становленні освітньо-наукової програми “Філософія” рівня “Доктор філософії” стало прийняття кафедрою до розгляду дисертацій аспірантів випускного 4 курсу і офіційного призначення рецензентів. Рецензентами для дисертації асп. Айвенко Ірини Олександрівни затверджено доц. Рохмана Богдана Михайловича та доц. Возняка Степана Володимировича, для дисертації асп. Бажанського Дмитра Романовича –  доц. Гайналь Тетяну Олександрівну та доц. Дойчика Максима Вікторовича, для дисертації асп. Матвійчука Тараса Вікторовича  –  доц. Даниляка Ростислава Петровича та доц. Гнатюка Ярослава Степановича.