Студенти-філософи 4 курсу успішно склали першу частину підсумкової державної атестації

15.06.2022 р. студенти-філософи 4 курсу спеціальності 033 “Філософія” освітнього рівня “Бакалавр” успішно склали першу частину підсумкової державної атестації – комплексний іспит з філософії, який включав у себе тестову і усну складові. Екзаменаційна комісія у складі професора І. Гояна, доцента Р. Даниляка, диспетчера деканату психології В. Готич та завідувача кафедри філософії, соціології та релігієзнавства М. Дойчика відзначили нестандартність, самостійність і сміливість думок студентів Б. Михайлюка, С. Дзвінчук. Іспит проходив в доброзичливій, творчій атмосфері. Бажаємо нашим студентам успіху на захисті кваліфікаційних робіт бакалавра філософії!