Перша Всеукраїнська наукова конференція студентів-філософів, аспірантів та молодих науковців “Філософія: Modus operandi”, відбулась!

19-20 листопада відбулась Перша Всеукраїнська наукова конференція студентів-філософів, аспірантів та молодих науковців “Філософія: Modus operandi”, організаторами якої виступили кафедра філософії, соціології та релігієзнавства та студенти, аспіранти та випускники спеціальності “філософія” факультету психології. Що важливо, тема, проблематизація та тематика сформульовані саме студентами спеціальності “філософія”. За два дуже насичених різноманітними онлайн-форматами роботи дні (щодня з 10 ранку по 19.30 вечора) учасники конференції розглянули широке коло методологічних проблем філософії (співвідношення практичності, корисності та вирішуваності глобальних філософських запитувань, співвідношення універсалізму та інструменталізму при побудові філософської методології, проблеми творення філософської метатеорії), практичні питання творення, функціонування та змістовного впливу на світ з боку філософських шкіл, способи підходів до важких та небезпечних етичних тематик у філософії. Конференція зібрала учасників з Івано-Франківська, Дрогобича, Києва, Луцька, Житомира, Ізмаїла, Мелітополя. За підсумками роботи конференції буде видано збірник тез доповідей. Модератором заходу виступив доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Возняк Степан Володимирович.