“Прожити, щоб зрозуміти”. Кафедра успішно завершила викладацько-аспірантський етап звітної наукової конференції

Викладачі та аспіранти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства взяли активну участь у факультетському пленарному засіданні та секційних засіданнях в контексті роботи звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік. Усі заходи проходили в режимі онлайн. Кафедра забезпечила результативне проведення засідань підсекції історичних та теоретичних проблем філософії (керівник – В.В. Надурак) та підсекції соціології, соціальних та культурологічних проблем філософії (керівник Р.П. Даниляк). Учасники онлайн-конференції в ході обговорення доповідей відзначили актуальність їх тематики та практичну зорієнтованість.