ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ!

Щирі, позитивні емоції, новий досвід, старі друзі – так можна схарактеризувати День відкритих дверей, що відбувся 28 березня в онлайн-форматі в умовах карантину за допомогою народної освітньої платформи Google Meet. Як зазначив модератор заходу д.філос.н., проф. Гоян Ігор Миколайович: “Правильний ВИБІР ПРОФЕСІЇ – щасливе життя!” Саме ці слова стали лейтмотивом факультетського профорієнтаційного заходу, на якому центральна увага була прикута до виступів про студентське життя студентів спеціальностей “Психологія” та “Філософія”, так і до промов успішних випускників, які розповіли про власний досвід застосування набутих компетентностей у своєму особистісному та професійному зростанні. Не тільки старшокласникам, їхнім батькам, але й самим викладачам було цінно та цікаво побачити рідну АЛЬМА МАТЕР очима наших ВИХОВАНЦІВ ?‍??‍?.

Від кафедри філософії, соціології та релігієзнавства – щира подяка Михайлу Ткачу, випускнику освітньої програми “Філософія”, а тепер вже викладачу та HR-менеджеру відомої американської ІТ-компанії, за участь у проведенні заходу, блискучий і мотивуючий виступ.