Філософія, соціологія та релігієзнавство незмінно у фокусі уваги науково-дослідних проєктів учнів-членів Малої академії наук України

В умовах карантину 27.03.2021 р. в онлайн-режимі було успішно проведено ІІ-й етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. В роботі журі секцій філософії та соціології від кафедри філософії, соціології та релігієзнавства взяли участь доц. Кучера І.В. і доц. Гнатюк Я.С. В журі секції  теології, релігієзнавства та історії релігії кафедру представляла доц. Білоус С.І. Високий науковий рівень учнівських презентацій засвідчив незмінний інтерес обдарованої учнівської молоді до вивчення філософської, релігієзнавчої та соціологічної проблематики. Після оголошення результатів і відзначення призерів конкурсу, члени журі, доценти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства запросили старшокласників навчатися за освітньою програмою «Філософія» на бакалавраті і більш поглиблено займатися науково-пошуковою роботою.