Призове місце на олімпіаді в Києві

На базі КНУ ім. Шевченка в період з 15 по 17 квітня 2019 року відбувся Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з філософії та релігієзнавства. Цього року студент 5 курсу спеціальності “філософія” ПНУ імені Василя Стефаника Багрій Орест Андрійович (науковий керівник – Даниляк Ростислав Петрович) виборов 3 місце, змагаючись з понад тридцятьма учасниками з провідних ВНЗ України (Києво-Могилянська Академія, Одеський та Харківський національні університети, Київський національний університет). При розробці завдань для учасників були застосовані оксфордський та кембриджський формати, які передбачають гранично широкий спектр компетенцій майбутніх фахівців. Також було суттєво ускладнено завдання з логіки та релігієзнавства.

Нагадаємо, що це вже  четвертий рік поспіль студенти спеціальності “філософія”  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у Всеукраїнській олімпіаді з філософії та релігієзнавства займають призові місця. У 2018 році 3 місце посів студент 5 курсу Сасник Віталій (науковий керівник – Возняк Степан Володимирович), у 2016 році студенту 5 курсу Бажанському Дмитру (науковий керівник – Гнатюк Ярослав Степанович) вдалось завоювати 2 місце. У 2015 році третє місце посіли одразу двоє студентів: Матвійчук Тарас та Сагановська Тетяна. У Всеукраїнській олімпіаді з філософії та релігієзнавства активну організаційну участь беруть також і викладачі кафедри філософії, соціології та релігієзнавства: з 2013 по 2015 рік членом журі була д.філос.н., проф. Ларіонова Вікторія Костянтинівна, з 2015 по 2019 р. – к.філос.н. Возняк Степан Володимирович, з 2016 по 2019 р. – к.філос.н., доц. Дойчик Максим Вікторович.