Відкрита лекція на філософському факультеті

25 березня 2019 на філософському факультеті відбулась відкрита лекція на тему “Моральні евристики” з навчальної дисицпліни “Теорія прийняття моральних рішень”, яка була проведена професором Надураком Віталієм Вікторовичем для студентів 4 курсу спеціальності “Філософія”. На занятті також були присутніми проф. В. К. Ларіонова, проф М. Ю. Голянич, доц. Р. О. Пятківський та асп. кафедри Д. Р. Бажанський. Особливістю цієї лекції було те, що вона грунтується на найсучаснішому науковому матеріалі, адже Віталій Вікторович протягом останніх років здійснює науковий пошук в саме в цій галузі знань та має наукові публікації у вітчизняних та зарубіжних виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Лекція пройшла в теплій дружній атмосфері й викликала великий інтерес не тільки у студентів, але й у викладачів, які були присутніми. Після заняття вібулося тривале обговорення його результатів за участі членів кафедри, на якому відбулась дискусія про сучасні методики викладання та перспективи розвитку наукових досліджень у галузі теорії прийняття моральних рішень. Була відзначена актуальність подібних предметів, які стимулюють міждисциплінарний діалог та сприяють інтеграції української вищої освіти до світового освітнього простору. Присутні також погодились з думкою, що подібні лекції є хорошим чинником підвищення педагогічної майстерності викладачів.