Відбулася зустріч доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Марії Гнатівни Новосад  з старшокласниками, учасниками 26 учнівських мистецьких колективів Калуської громади в Палаці культури “Юність” (м.Калуш)

Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Марія Гнатівна Новосад  зустрілася з старшокласниками, учасниками 26 учнівських мистецьких колективів Калуської громади в Палаці культури “Юність” (м.Калуш).
Перед початком благодійного заходу «Театральна весна – 2024»  привітала учасників, побажала надхнення і творчих успіхів, а також запросила для подальшого навчання в Прикарпатський Національний Університет Імені Василя Стефаника й зокрема на  здобуття освіти за спеціальністю 033 “Філософія”.
Марія Гнатівна відзначила, що  якісне навчання допомагає завжди знаходити успішну самореалізацію.