На пленарному засіданні звітньої наукової конференції Факультету психології прозвучала доповідь доц. Ярослава Гнатюка “Логіка і сучасна українська логічна термінологія”

02.04.2024 р. доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Ярослав Гнатюк виступив з доповіддю під час звітної наукової конференції Факультету психології (Секція психології, філософії, соціології та релігієзнавства).
“Логіка і сучасна українська логічна термінологія” – тема, яку Ярослав Степанович з легкістю представив як актуальну для українських науковців, а також для студентів, що навчаються за різними освітніми професійними програмами на Факультеті психології.  Ярослав Степанович звернув увагу, що цей виступ – один із  результатів його багаторічних досліджень у сфері логіки.