Сьогодні відбулася онлайн зустріч доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлани Іванівни Білоус зі старшокласниками Долинського ліцею «Науковий»

20.03.2024 р. відбулася онлайн зустріч доцента кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлани Іванівни Білоус зі старшокласниками Долинського ліцею «Науковий», котрі є учасниками гуртка «Історії України» Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Долинської міської ради Івано-Франківської області. Керівник гуртка – учитель історії п. Марта Чернецька.
В ході зустрічі Білоус С.І. провела тематичний виступ, присвячений місцю і ролі християнських цінностей в житті людини і суспільства в умовах сучасності.  Викладач відзначила активність й зацікавленість учнів проблематикою духовності, історії, гуманітаристики.
С.І. Білоус також познайомила учнів зі спеціальністю 033 «Філософія», що вивчають студенти у Прикарпатському національному університеті, за якою можна глибше пізнавати суспільні процеси, духовність, навчатися мистецтву логічного й критичного мислення, аргументації, представлення власної позиції з багатьох питань.
Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства висловлює вдячність адміністрації Долинського ліцею «Науковий» та вчителю п. Марті Чернецькій за організацію даної зустрічі і засвідчує готовність до подальшої творчої співпраці.