Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Кучера Ірина Василівна  провела профорієнтаційну бесіду-лекцію для учнів IV курсу спеціальності «Початкова освіта»  Івано-Франківського фахового коледжу

Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Кучера Ірина Василівна  провела тематичну бесіду-лекцію для студентів IV курсу спеціальності «Початкова освіта»  Івано-Франківського фахового коледжу й актуалізувала потребу вдосконалення та розвитку особистості в умовах університету, ознайомила з освітньою програмою «Філософія» в ПНУ ім. Василя Стефаника як такою, що допомагає розширити світогляд, навчає логічно й аналітично мислити, реалізовувати свої потенційні можливості в професійній діяльності. Очевидним постає висновок: освіта в коледжі логічно зорієнтовує на поглиблення та інтенсифікацію навчання через подальше здобуття знань в університеті.