Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства 17.02.2024 р. взяла участь у роботі секції релігієзнавства ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

17.02.2024 р.  кафедра філософії, соціології та релігієзнавства взяла участь у роботі секції  релігієзнавства ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (на базі Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України). В журі секції кафедра була представлена кандидатом філософських наук, доценткою кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світланою Білоус, яка безпосередньо рецензувала учнівські здобутки.

8 учасників секції (учні 9-11 класів Івано-Франківщини) представили актуальні релігієзнавчі напрацювання.  Так, були представлені й обговорювались проблеми, присвячені вивченню сакральної архітектури Прикарпаття (окремих культових споруд ) й багатоаспектній діяльності видатних особистостей в Історії УГКЦ. Обговорювалась також важливі теми: ставлення християнства до питання війни; інтернет простір як прогресивний ресурс релігійної комунікації. Розглядалась цікава робота, що мала характер міжпредметного дослідження (Християнські цінності у творчості Лесі Українки), водночас релігієзнавчий зміст.

По підсумках проведеного заходу, Світлана Білоус наголосила, що кафедра філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошує учнів до подальшого плідного спілкування в напрямку релігієзнавчих й загалом філософських досліджень, а також до навчання на спеціальності 033 «Філософія» !

Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства вітає усіх юних дослідників релігієзнавства й теології, роботи яких були представлені у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (на базі Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України) !