Звіти аспірантів кафедри філософії, соціології та релігієзнавства за перше півріччя 2023-2024 н.р.

Важливим етапом у процесі навчання за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти (PhD) зі спеціальності 033 «Філософія» є проходження планового звіту про виконання вимог навчального плану підготовки доктора філософії за спеціальністю 033 Філософія, індивідуального плану освітньої складової, наукової складової. На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства 25.01.2024 р. було проведено атестацію аспірантів  кафедри за перше півріччя 2023-2024 н.р.  В обговоренні звітів взяли участь наукові керівники та викладачі кафедри. Було ухвалено рішення щодо атестації аспірантів відповідно до їх здобутків по підсумках поточного семестру навчання та подання цих рекомендацій на затвердження Вченої Ради факультету психології.