Завершилася підсумкова державна атестація здобувачів ОР “Бакалавр” освітньої програми “Філософія”

З 19 червня 2023 р. по 26 червня 2023 р. проходила державна атестація здобувачів ОР “Бакалавр” освітньої програми “Філософія”. Робота екзаменаційної комісії у складі д.філос.н., проф. Ігоря Гояна,  к.філос.н., доц. Ростислава Даниляка,  д.філос.н., проф., завідувача кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Максима Дойчика, аспірантки кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Христини Бутчак цьогоріч відбувалась у змішаному форматі. Структура першого з двох державних іспитів (філософські науки) включала в себе усну компоненту. Під час комплексного екзамені з філософських наук більшість студентів-філософів денної форми навчання показали в цілому добрі знання фундаментальних та спеціальних дисциплін. Належною аргументованістю відповідей відзначилися студенти Діана Кальянова, Христіанна Корнят; доброю аргументованістю відповідей відзначилися студенти Іванна Кучук, Роман Савіцький. Під час другої частини підсумкової атестації – захисту кваліфікаційних робіт бакалавра, на розсуд атестаційної комісії було представлено роботи Ірини Балтажи на тему «Аксіологічні аспекти сучасних технологій» (науковий керівник: доц. Даниляк Р.П.), Ростислава Бована на тему «Розмаїття трактування любові в епоху Античності, Середніх віків і Відродження» (науковий керівник: доц. Кучера І.В.), Владислава Допіри на тему «Сенс життя і філософія смерті» (науковий керівник: доц. Даниляк Р.П.), Діани Кальянової на тему «Гіпотези світу в прагматизмі С. Пеппера» (науковий керівник: доц. Даниляк Р.П.), Христіанни Корнят на тему «Німецька класична філософія як особливий етап розвитку новоєвропейської філософії» (науковий керівник: доц. Возняк С.В.), Іванни Кучук на тему «Ідея свободи в німецькій класичній філософії» (науковий керівник: доц. Возняк С.В.) та Романа Савіцького на тему «Міф як форма буття у філософії Ф. Шеллінга» (науковий керівник: доц. Гайналь Т.О.). Якісний рівень захисту кваліфікаційних робіт бакалавра, добрі вміння систематично працювати, робити самостійні висновки продемонстрували студенти Діана Кальянова, Христіанна Корнят, Іванна Кучук.

Проведений атестаційний захід став своєрідним містком між академічною звітністю та зрілою наукою. Бажаємо успіху та нових звершень нашим випускникам-філософам!