Запрошуємо на онлайн-вебінар: «Булінг в освітньому середовищі : механізми реагування та профілактики»

4 травня 2023 року відбудеться онлайн-вебінар на тему : “Булінг в освітньому середовищі : механізми реагування та профілактики” з нагоди Міжнародного дня протидії булінгу.

Ініціаторами проведення вебінару виступили структурні підрозділи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – творча навчально-наукова лабораторія «Гірська школа Українських Карпат». Завідувач лабораторії професор – Інна Червінська та навчально-науковий центр педагогіки і психології вищої школи. Директор центру – професор Олександра Качмар.

Цільова аудиторія заходу: педагогічні працівники ЗЗСО, здобувачі освіти, батьки, студенти, викладачі ЗВО.

Реєстрація учасників і гостей онлайн-вебінару на платформі з 11.45 год.

Початок роботи вебінару о 12.00 год.

Підключитися до вебінару можна за покликанням: https://us02web.zoom.us
L2oza3VzZz09