Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства взяла участь у роботі секції теології, релігієзнавства та історії релігії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

25.02.2023 р.  кафедра філософії, соціології та релігієзнавства взяла участь у роботі секції теології, релігієзнавства та історії релігії ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (на базі Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України). В журі секції кафедра була представлена кандидатом філософських наук, доценткою кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світланою Білоус, яка безпосередньо прорецензувала такі учнівські здобутки: 1.«Митрополит Андрей Шептицький – захисник прав і свобод галичан» (виконав учень 10 класу Долинського ліцею «Науковий» Ростислав Юсип; науковий керівник – учителька історії Марта Чернецька); 2.«Михайло Коцюбинський «Харитя»: духовне значення твору» (виконала учениця 11-А класу Тисменецького ліцею; науковий керівник – керівник гуртка теології, релігієзнавства та історії релігії Тисменецького ліцею Богдан Нагорняк).

По підсумках проведеного заходу, Світлана Білоус наголосила, що кафедра філософії, соціології та релігієзнавства Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника запрошує учнів до подальшого плідного спілкування в напрямку релігієзнавчих й загалом філософських досліджень, а також до навчання на спеціальності 033 «Філософія» !

Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства вітає усіх юних дослідників релігієзнавства й теології, роботи яких були представлені у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (на базі Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України):

• Ірину Заяць – ученицю 11 класу  Калуського ліцею № 7;
  • Софію Сидорик – ученицю. 11  класу  Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла);
  • Анастасію Бардюк – ученицю 11 класу  Тисменицького ліцею;
  • Ростислава Юсип, учня 10 класу  Долинського ліцею «Науковий»;
  • Катерину Шевчук, ученицю 8 класу  Ліцею № 12 імені Івана Франка Івано-Франківської міської ради;
  • Камець Яну, ученицю 9 класу  Ліцею імені Миколи Сабата Івано-Франківської міської ради.

Щирі побажання творчих успіхів для згаданих дослідників !