Проведено спільний симпозіум між Університетом Східної Англії та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника

14 грудня 2022 року відбувся Симпозіум між Університетом Східної Англії та Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.

Ця співпраця є частиною ініціативи Міжнародних університетів Великобританії (UUKi), метою якої є побратимське партнерство між британськими та українськими університетами під час війни, а також фінансова підтримка спільних досліджень, студентських і академічних стипендій. Між науковцями UEA та ПНУ відбулися плідні дискусії щодо дослідницьких пріоритетів, спрямовані на встановлення майбутнього наукового співробітництва та можливостей для академічної мобільності студентів і співробітників.