28 жовтня у Прикарпатському університеті відбувся вебінар-консультація у рамках Університетської школи академічної доброчесності.  Захід проходив у форматі онлайн. Про базові поняття й вимоги щодо академічної доброчесності в закладах вищої освіти нагадав професор Олег Жерноклеєвголова Комісії з питань етики та академічної доброчесності ПНУ, модератор заходу. Спікерами заходу виступили Анна Чудак – менеджер з розвитку Plagiat.pl в Україні (тема доповіді: «Технічні можливості StrikePlagiarism.com при перевірці робіт на плагіат: індивідуальна перевірка користувачів, інтерпретація звіту подібності та фідбек система між студентом та викладачем) та Роман Дзумедзей – директор Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат фізико-математичних наук (тема доповіді: «Курсова – Бакалаврська – Магістерська – Дисертація: плагіат, самоплагіат чи оригінальність?»).