Загальні збори трудового колективу кафедри філософії, соціології та релігієзнавства під час таємного голосування визначилися зі своїм новим очільником

8.12.2021 р. на загальних зборах трудового колективу кафедри філософії, соціології та релігієзнавства обирали нового очільника кафедри. На засіданні були присутні профільний проректор проф. Шарин С.В., завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства доктор Дойчик М.В., професор Надурак В.В.;  доценти: Рохман Б.М., Кучера І.В., Гнатюк Я.С., Возняк С.В., Гайналь Т. О., Даниляк Р.П., Терешкун О.Ф., Борисевич Л.В., Білоус С.І., Макарова А.О., ас. Винник-Остапишин В.Р., ас. Сисак М.М., ас. Будз Г.І., доц. Возняк О.Т. Обов`язки Голови зборів виконувала доц. Борисевич Л.В.По підсумках таємного персонального голосування загальні збори трудового колективу кафедри філософії, соціології та релігієзнавства рекомендували конкурсній комісії та вченій раді університету доктора філософських наук Дойчика Максима Вікторовича для обрання на посаду завідувача кафедри філософії, соціології та релігієзнавства.