Завершився 1-й модуль підвищення кваліфікації для вчителів ЗОНЗ за темою: «Релігієзнавча і педагогічна складові професійного розвитку вчителя предметів духовно-морального спрямування»

За сприяння кафедри філософії, соціології та релігієзнавства впродовж 23.11 – 03.12.2021 р. на базі Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки (у співпраці з кафедрою професійної освіти та інноваційних технологій) відбулося підвищення кваліфікації вчителів предметів духовно-морального спрямування («ОХЕ»). Авторкою Програми комплексного підвищення кваліфікації є кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, Білоус Світлана Іванівна.

Учасниками  першого модуля КПК за темою «Релігієзнавча і педагогічна складові професійного розвитку вчителя предметів духовно-морального спрямування («ОХЕ»)» були 25 педагогів з різних шкіл області (відповідно з територіальних громад), що навчають «Основам християнської етики» в ЗОШ.  Акцент у модулі зроблено передусім  на формуванні та розвитку релігієзнавчої готовності (грамотності, компетентності) вчителів, що викладають для учнів предмети духовно-морального спрямування (зокрема, «ОХЕ»). Попереду запланованими є ще чотири навчально-розвиваючі модульні програми.

Підвищення кваліфікації стало доброю нагодою для налагодження тривкої комунікації, спілкування, обміну знаннями та досвідом між усіма стейкхолдерами.