Факультет психології на Зборах трудового колективу делегував двох виборних представників до персоналізованого складу Вченої ради університету

На виконання розпорядження ректора №93-р від 18.05.2021 р. про оновлення персоналізованого складу Вченої ради університету, 27 травня 2021 р. на зборах трудового колективу факультету психології було висунуто, розглянуто та обговорено дві кандидатури від кафедр, а саме: доктор психологічних наук, професор кафедри соціальної психології Пілецька Любомира Сидорівна та доктор філософських наук, завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Дойчик Максим Вікторович. По підсумках проведеного голосування, запропоновані кандидатури було одностайно підтримано усім колективом та делеговано до персонального складу Вченої ради університету від факультету психології.