Щоб втілювати нові задуми та реалізувати цікаві ідеї

Укладено Угоду про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Коломийською міською територіальною громадою. Документ про партнерство 01.04.2021 р. підписали ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда та міський голова Коломиї Богдан Станіславський. Під час зустрічі ректор Ігор Цепенда зазначив: «Прикарпатський університет вже має певний досвід співпраці з територіальними громадами краю. Також готові співпрацювати і з Коломийською міською територіальною громадою. Адже на території громади функціонує один із структурних підрозділів Прикарпатського університету – Коломийський навчально-науковий інститут. То ж, фахівці АГЕНТІВ ЗМІН готові допомогти, зокрема, в підготовці та поданні проєктів з актуальних питань розвитку громади», – зазначив ректор Ігор Цепенда. Міський голова Коломиї Богдан Станіславський висловив зацікавленість у співпраці з Прикарпатським університетом. У ході розмови він зауважив, що є чимало напрямів, які потрібно розвивати і за сприяння Прикарпатського університету вдасться втілити нові задуми та реалізувати цікаві ідеї. Також учасники зустрічі обговорили спільні заходи, які будуть проводитися в рамках програми відзначення 150-ти річчя з дня народження Василя Стефаника.

Джерело:

Співпрацюємо з громадами краю