Міжнародна літературно-мистецька академія України відзначила доцента Євгена Барана медаллю Олександра Довженка

Зазначимо, що медаллю «Олександр Довженко» відзначаються талановиті люди творчих професій: письменники, мислителі, літературознавці,  перекладачі, художники, композитори, музиканти, — за видатні творчі здобутки, а також особи з інших сфер діяльності, котрі зробили вагомий внесок у розбудову національної культури та відродження духовності, виводячи їх до рівня загальнолюдських надбань.

Відзнака заснована в 2016 Міжнародною літературно-мистецькою академією України для відзначення заслуг людей, які проявили себе у сфері мистецтва і науки як видатні творці, організатори та меценати. Серед нагороджених – відомий український письменник, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Євген Михайлович Баран. Рішенням Правління Міжнародної літературно-мистецької академії України Євген Баран відзначений медаллю за значний внесок в українську літературу.

Джерело:

Доцент університету Євген Баран нагороджений міжнародною медаллю Олександра Довженка