На базі філософського факультету 17-20 травня відбудеться конференція

ДВНЗ «ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

Філософський факультет

Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства

проводить П’яту Всеукраїнську наукову конференцію

студентів, аспірантів та молодих науковців

«Людина як предмет філософської рефлексії: ХХІ ст.»

Конференція відбудеться 17-20 травня 2018 р. за адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57, гуманітарний корпус ПНУ ім. В.Стефаника, філософський факультет

На конференції пропонується розглянути таке коло питань:

• Людина в історії філософії: парадигми, повороти, сюжети;
  • «Вислизання» людини з філософських визначень;
  • Онтологічно-екзистенційні виміри свідомості;
  • Вкоріненість та бездомність людини в бутті;
  • «Крайнощі» людського: тиранія розсудку, хтивість розуму, свавілляя пристрастей;
  • Заперечення та само-заперечення як онтологічна доля людини;
  • Людиновимірність техніки/техногенність людини;
  • Драматичність впливу філософії на життя людини;
  • Мова, текст, смисл, метод, мислення: способи само-артикуляції людини в філософії та культурі;
  • Інший та Я, інтерсуб’єктивність, ґендер, das Man, інформатизація, віртуалізація: концептуальні нариси буття-з-іншими у ХХІ ст.;
  • Телеологічність та імперативність людського буття: релігійний, етичний та суспільний виміри.

Заявки на участь і тези доповідей (до 6 тис. знаків, посилання у квадратних дужках із списком джерел в кінці тексту) просимо надсилати до 10 травня 2018 р. за адресою оргкомітету поштою або електронною поштою. У заявках просимо вказати такі дані: П.І.Б., тема виступу, назва ВНЗ, спеціальність, курс, рік навчання (для аспірантів), домашня адреса, контактний телефон та e-mail. Обов’язково визначитись, чи потрібне поселення.

Оргвнесок: студенти – 70 грн., аспіранти – 100 грн, викладачі – 140 грн.

Передбачається попереднє видання електронної версії матеріалів конференції.

Адреса оргкомітету: 76000, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, кафедра філософії та соціології.

Заявки на участь у конференції надсилати на адресу: E-mail: antropos.pnu@gmail.com або заповнювати реєстраційну форму для учасників за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1ADlvtYHCoabylwgij7jKaG03VA8nYajNiGbEn9DjJNs/viewform?edit_requested=true#. Додаткова інформація про вартість поселення – за контактними телефонами. Контактні телефони:

Возняк Степан Володимирович: 097-5823661, 099-1940015

Харук Катерина Романівна: 095-5613949.

Запрошуємо до участі студентів, аспірантів, молодих викладачів, небайдужих до філософії

Informletter-conferense-antropos_PNU-ukr2018