Звіти аспірантів кафедри філософії, соціології та релігієзнавства за друге півріччя 2022-2023 н.р.

Важливим етапом у процесі навчання за третім (освітньо-науковим) рівнем вищої освіти (PhD) зі спеціальності 033 «Філософія» є проходження планового звіту про виконання вимог навчального плану підготовки доктора філософії за спеціальністю 033 Філософія, індивідуального плану освітньої складової, наукової складової. На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства 29.08.2023 р. було заслухано звіт за друге півріччя 2022-2023 н.р. аспірантів  кафедри 1-3 років навчання. В обговоренні звітів взяли участь наукові керівники та викладачі кафедри. Було відзначено, що усі аспіранти кафедри виконали вимоги навчального плану підготовки доктора філософії за спеціальністю 033 Філософія, індивідуальних планів за період з січня 2022 року по серпня  2023 року. Тому було ухвалено рішення атестувати аспірантів-докторантів 1-3 років навчання та подати витяг з відповідного протоколу засідання кафедри філософії, соціології та релігієзнавства на затвердження Вченої Ради факультету психології.