![image.png](https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=700f1110e9&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1767033175342373088&th=1885c34f929cd8e0&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ8E86yjFSMO8YW_g0Yd1OT2Af29sz5TaWR8R_PmXH3OAyL9_ICjyFv68mp1MoxkDQvamMjh6_cW3SZrU5FynncgUavgAhielmwoTsWkV3Ott-CKPcpEuYDylz0&disp=emb&realattid=ii_li5oo4qt1)
26.05 доценти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Гнатюк Я.С., Білоус С.І. зустрілися з учнями 11 класу Івано-Франківського ліцею імені Вячеслава Чорновола. Під час проведення заходу, старшокласників ознайомили зі спеціальністю 033 “Філософія”, яку можна здобути у Прикарпатському університеті. Викладачі звернули увагу на те, що філософія – це і класика, і сучасність. Філософія це актуально у різних сферах, особливо у сфері управління, навчання, комунікації. Бути філософом сьогодні – це інвестувати в розвиток логічного та інших видів мислення, у розширення своїх можливостей шляхом кращого розуміння себе, своїх здібностей, свого покликання тощо.
![image.png](https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=700f1110e9&attid=0.4&permmsgid=msg-f:1767033175342373088&th=1885c34f929cd8e0&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-TkZttqZ8QeD_3EGliOsLYeMP7_jOnNWhGFnKJ6jhEQjxdpMjtEQ1iEH43cvrKz13SbR5KnLFnJui7mnd0MFI5_ulMHYw-w4TTbrkfRKbO-P9k9NalVbY446w&disp=emb&realattid=ii_li5p1yw44)
![image.png](https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=700f1110e9&attid=0.5&permmsgid=msg-f:1767033175342373088&th=1885c34f929cd8e0&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ9PvoPLgf5hFCRl_CKv5ozkWYwCSCehawkBCU5UBXJEd1n9_6LOu0a4ANUtXfRu5zJBjhhd_XJ4haLw5WzKa0Nhdweb7KHdF3f7LcdkYC0E3MNj8fAP5Ve6YfI&disp=emb&realattid=ii_li5p2q425)
![image.png](https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=700f1110e9&attid=0.3&permmsgid=msg-f:1767033175342373088&th=1885c34f929cd8e0&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-0PVtaPmpYLk2b2_0p_ZQm97rQdRn01B64ChGrAkpKWc7YCv_e4nplqkPbj7PLmOKjnI25Q28J8PXfgoG0n-kvXuLZ3K736PD2fVe_sYuN8Ce4P6CPP14jtRQ&disp=emb&realattid=ii_li5p19833)