Успішно проведено студентську секцію кафедри, присвячену культурологічним й релігієзнавчим студентським дослідженням

image.png       В студентські роки лідерські якості по особливому розвиваються тоді, коли є можливість виступити перед незнайомою аудиторією.
    Цього разу окремих студентів зі спеціальностей “Філософія”, “Історія”, “Іноземна мова”, природничих наук об”єднала участь у секції, присвяченій культурологічним й релігієзнавчим студентським дослідженням. Участь у секційних виступах стало доброю нагодою знайти однодумців, подружитись, навіть якщо формат змішаний (офлайн-онлайн).
    Очолила дану секцію доцентка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Марія Новосад. Науковими керівниками студентських робіт були також доценти Ірина Кучера, Світлана Білоус.
    Марія Новосад відзначає особливо позитивну атмосферу творчого спілкування під час роботи секції.
   Юні дослідники “по-дорослому” підійшли до сприйняття й висвітлення актуальних проблем сьогодення культурологічного й релігієзнавчого виміру.
     На підсекції української культури та релігієзнавства відзначено грамотою виступ М. Кубарич (студ. І курсу ОР бакалавр факультету іноземних мов), рекомендовано до друку тези доповідей таких студентів як С. Пономаренко (Студ. І курсу ОР бакалавр факультету іноземних мов), В. Хацевич (Студ. І курсу ОР бакалавр факультету іноземних мов).
      Підсекція історичних, теоретичних та практичних проблем філософії за змістовний виступ представили до нагороди Х. Корнят (студ. ІV курсу ОР бакалавр факультету психології). Рекомендовано до друку тези повідомлень студентів Ж. Маслянко (Студ. ІІІ курсу ОР бакалавр факультету психології), В. Соколов (Студ. ІІ курсу ОР бакалавр факультету психології)

image.png