Успішна акредитація освітньо-наукової програми “Філософія” третього рівня “Доктор філософії” за спеціальністю 033 “Філософія”

21 березня 2023 року  на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (протокол № 4 (33) ухвалено рішення про акредитацію освітньо-наукової програми “Філософія” третього (освітньо-наукового) рівня  “Доктор філософії” за спеціальністю 033 “Філософія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Гарант програми – проф. Дойчик Максим Вікторович.

Вітаємо викладачів, аспірантів і студентів кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, усіх, хто долучився до забезпечення успішного проходження акредитації!

Дякуємо експертам Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за професійну експертизу та високу оцінку нашої командної роботи!