![image.png](https://mail.google.com/mail/u/0?ui=2&ik=700f1110e9&attid=0.1&permmsgid=msg-f:1761077636805937828&th=18709ac7b3b3caa4&view=fimg&fur=ip&sz=s0-l75-ft&attbid=ANGjdJ-pb8fQJGLR3iApjSF6cA_FyGZcndiE6MiVaACKCOixLnoFESOA3qx7TDqUVzWRodN9pnM_2VspkPoIrFegYGeEoGjr60IVWOa5lOzK-2u1r-H6sOctVKNmANw&disp=emb&realattid=ii_lfjrme000)
Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Лілія Борисевич традиційно стала однією з незмінних ведучих у заходах із відзначення творчої діяльності вокального ансамблю “Росинка”. Саме така подія відбулася 20.03.2023 у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника: презентація збірника з такою емоційно-милозвучною назвою – «Творче життя – як крапля роси». Захід був присвячений 80-річчю від дня народження заслуженої діячки мистецтв України, професорки Христини Михайлюк та 55-річчя створення нею народного вокального ансамблю «Росинка». Ностальгічно згадувалися основні віхи творчого шляху цієї непересічної педагогині та керівника унікального жіночого вокального ансамблю.