Зустріч із стейкхолдерами освітньо-наукової програми “Філософія” рівня PhD

За ініціативи робочої групи освітньо-наукової програми “Філософія” кафедри філософії, соціології та релігієзнавства факультету психології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» у форматі онлайн-зустрічі на платформі zoom відбулося чергове засідання за участю зовнішніх стейкхолдерів та здобувачів кафедри третього рівня вищої освіти щодо питань розвитку освітньо-наукової програми “Філософія” третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 033 “Філософія”. Зовнішні стейкхолдери – к.філос.н. Алла Сініцина (кафедра українознавства і філософії Івано-Франківського національного медичного університету),  к.філос.н. Михайло Палагнюк (кафедра суспільних наук Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу), к.філос.н. Наталія Скринник (управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації) торкнулися у своїх виступах питань можливостей освітньо-наукової програми “Філософія” в частині освітніх компонентів, що можуть стати помічними при майбутньому працевлаштування здобувачів ступеня “доктора філософії” із спеціальності 033 “Філософія”. Гості відповіли на численні питання наших аспірантів. Зустріч проходила у позитивній, невимушеній і дружній атмосфері.