Вітаємо магістрів-філософів з успішним захистом кваліфікаційних робіт освітнього рівня “магістр”!

17 грудня 2020 р. відбувся успішний захист дипломних робіт студентами-магістрами спеціальності 033 “Філософія”. На розгляд атестаційної комісії (д.філос.н., проф. Гоян І.М., д.філос.н., доц. Дойчик М.В., к.політ.н., доц. Терешкун О.Ф.) було представлено наукові дослідження, які охоплювали різну тематику, починаючи з проблем кореляції мови та мислення, праці та її ролі в житті людини та суспільства, розуміння добра і зла у світових релігіях, завершуючи філософським аспектом техніки та шляхів подолання її дегуманізуючого впливу. Проведений атестаційний захід став успішним завершальним випробуванням на шляху до здобуття студентами омріяного освітнього рівня “магістр” спеціальності 033 “Філософія”. Бажаємо успіху та нових звершень нашим випускникам-філософам!