Вшанування пам’яті студента філософського факультету ПНУ Героя Небесної Сотні Романа Гурика до дня його народження

У середу, 2 жовтня, об 11:50 год на території університету біля пам’ятного Обеліску, присвяченого студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України, відбудеться вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика. Цього дня йому могло б виповнитися 30 років.

У заході візьмуть участь керівництво університету, мати Героя Ірина Гурик, викладачі та студенти.

Нагадаємо, Роман Гурик, студент філософського факультету нашого університету, загинув 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності на Майдані від пострілу снайпера. Він став шостим у родині, хто віддав життя за Україну.

Довідково: Станом на сьогодні, 47 студентів та випускників нашого університету віддали своє життя у російсько-українській війні, борючись за незалежність України.