![](https://kfsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/2024/05/image-21.png)
![](https://kfsr.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/13/2024/05/image-20.png)
30 травня 2024. викладач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Лілія Василівна Борисевич зустрілася і мала можливість поспілкуватисяз учнями Бурштинського ліцею імені Ольги Басараб. Випускники ще насолоджуються навчанням і перебуванням в улюбленій школі, але вже готуються обирати омріяну спеціальність. Ліля Василівна представила спеціальність 033 “Філософія” у Прикарпатському національному університеті ім.В.Стефаника як таку, що формує і розвиває багато особистісних якостей та навичок, що важливі у професійному зростанні; розповіла про успіхи й дозвілля студенства на факультеті психології.
Запрошуємо !)