Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлана Білоус взяла участь у виховному заході з проблем толерантності для студентів Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського

Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Світлана Білоус долучилася до виховного заходу, присвяченого темі толерантності,  що проводився для студентів Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського. У своєму виступі перед аудиторією вона окреслила основні етико-філософські підходи до розуміння проблеми толерантності, звернула увагу на особливості й виклики для толерантності в умовах сучасності. По підсумках заходу лектор запросила студентів Івано-Франківського фахового музичного коледжу імені Дениса Січинського до подальшої комунікації та поінформувала про особливості навчання на факультеті психології за спеціальністю “Філософія” у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
image.pngimage.png