На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства обговорили питання викликів та перспектив розвитку освітньої програми “Філософія” освітнього рівня “Бакалавр”

На черговому засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, що відбулося 20.04.2024 р. обговорили питання викликів та перспектив розвитку освітньої програми “Філософія” освітнього рівня “Бакалавр”. Серед актуальних питань порядку денного засідання, доценти Марія Новосад і Лілія Борисевич прозвітували про проходження стажування в період 16.02 – по 06.04.23 на базі кафедри українознавства і філософії Івано-Франківського національного медичного університету. Так, зокрема Марія Гнатівна Новосад відзначила що тема її стажування “Збереження культурної спадщини України в умовах сучасних реалій !” мотивували до підготовки матеріалів наукової публікації, методичних рекомендацій. Загальна мета стажування – підвищення рівня викладання культурологічних дисциплін в контексті сучасних інформаційних систем ! Було повідомлено, що в ході стажування Марія Новосад, Лілія Борисевич провели офлайн зустрічі з колегами кафедри українознавства та філософії Національного медичного університету (професором В.А. Качканом, доценткою О. Й. Кузенко) стосовно питань, що стосуються викликів і новітніх підходів до вивчення української і світової культури. В рамках обміну викладацьким досвідом, зверталась увага на аудиторію, контингент студентів іноземців, індивідуальні підходи до процесу навчання.