5 квітня відбулося офлайн-онлайн-засідання кафедральних секцій історичних та теоретичних проблем філософії, соціології, культурології та філософського аналізу сучасності

В межах звітної наукової онлайн-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2022 рік, 5 квітня у змішаному (офлайн-онлайн) форматі відбулося засідання секцій кафедральних секцій історичних та теоретичних проблем філософії, соціології, культурології та філософського аналізу сучасності. Викладачі та аспіранти кафедри філософії, соціології та релігієзнавства виступили з анонсованими доповідями з актуальних філософсько-світоглядних, соціологічних, релігієзнавчих і культурологічних проблем, які викликали жваву дискусію. Червоною ниткою секційного обговорення практично усіх доповідей стала тема психологізму, яка в реаліях російської військової агресії проти України, набуває особливої гостроти. Засідання секцій, за ініціативи студентів-філософів, плавно перейшли у формат філософських бесід, що дозволило, в значній мірі, плідно розкрити потенціал і можливості творчої та невимушеної дискусії.