Зустріч завідувача кафедри, проф. Дойчика М.В. з учнями Івано-Франківського приватного ліцею “Астор”

Що відбувається з сучасним ринком праці в умовах перманентних потрясінь, невизначеності, зміни технологічного укладу? Чи варто орієнтуватися на моду, короткострокову кон`юнктуру при обранні навчання за певною професією? Які компетентності не втратять актуальності і будуть затребувані з часом? Яку перевагу надає навчання на спеціальності 033 Філософія для формування таких компетентностей? Якою буде вступна кампанія? Відповіді на ці та багато інших запитань отримали старшокласники ліцею “Астор” (м. Івано-Франківськ).
Про спеціальність “Філософія” та освітні програми факультету психології учням ліцею розповідав завідувач кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, доктор філософських наук, професор Дойчик Максим Вікторович.
Висловлюємо щиру вдячність директорці приватного ліцею “Астор” Авраменко Світлані Іванівні та заступниці директора з виховної роботи Сисак Марії Миколаївні за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу та організаційний супровід !