Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Лілія Борисевич взяла участь у святковому університетському заході «Творче життя – як крапля роси»

image.png     Доцент кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Лілія Борисевич традиційно стала однією з незмінних ведучих у заходах із відзначення творчої діяльності вокального ансамблю “Росинка”. Саме така подія відбулася 20.03.2023 у Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника: презентація збірника з такою емоційно-милозвучною назвою – «Творче життя – як крапля роси». Захід був присвячений 80-річчю від дня народження заслуженої діячки мистецтв України, професорки Христини Михайлюк та 55-річчя створення нею народного вокального ансамблю «Росинка». Ностальгічно згадувалися основні віхи творчого шляху цієї непересічної педагогині та керівника унікального жіночого вокального ансамблю.
image.png