Зі спеціальністю «Філософія» та Освітньою програмою «Філософія» під час зустрічі з вступниками детально познайомив гарант програми – Ростислав Даниляк

4 червня 2022 року в межах Дня відкритих дверей факультету психології в офлайн-форматі відбулася зустріч викладачів кафедри філософії, соціології та релігієзнавства Р. Даниляка, Б. Рохмана, С. Білоус, С. Возняка, Я. Гнатюка, колег психологічних кафедр факультету психології з потенційними абітурієнтами, серед яких сьогоднішні ще старшокласники Яремчанського ліцею, Гаврилівського ліцею, Чорнопотоківського ліцею, Отинійсього ліцею, ліцеїв № 1, № 7, № 15 м. Івано-Франківська. Учні мали можливість безпосередньо довідатись про майбутнє навчання, отримати відповіді на поставлені запитання. Зі спеціальністю «Філософія» та Освітньою програмою «Філософія» детально познайомив гарант програми Ростислав Даниляк, який закцентував на класичності та універсальності, а отже – затребуваності філософії у професійній сфері (за напрямами освіта, наука, управління, ЗМІ).

.