На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства обговорили питання важливості персональних професійних активностей викладача для розвитку кафедри

На засіданні кафедри філософії, соціології та релігієзнавства 25.05.2022 р. обговорили питання важливості персональних професійних активностей викладача для розвитку кафедри. Орієнтиром на поточному етапі становлення вищої школи в Україні є державні ліцензійні вимоги до провадження освітньої діяльності, зокрема пункти 37 і 38 цих вимог. У цьому контексті кафедрою було розглянуто кандидатуру Дойчика Максима Вікторовича щодо присудження йому вченого звання по кафедрі філософії, соціології та релігієзнавства. По результатах таємного голосування колектив кафедри одноголосно рекомендував вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розглянути атестаційні матеріали Дойчика М.В. щодо присудження йому вченого звання по кафедрі філософії, соціології та релігієзнавства.