Відбулось чергове засідання кафедри філософії, соціології та релігієзнавства

29 квітня 2022 року о 9:00 год. відбулося чергове засідання кафедри філософії, соціології та релігієзнавства. Під час засідання обговорювалися поточні завдання кафедри в умовах воєнного стану; зокрема проаналізовано зміни до “Порядку розподілу дисциплін між науково-педагогічними працівниками кафедр університету” згідно наказу ректора №197 від 29.04.2022 р., акцентовано на важливості дотримання ліцензійних вимог, неухильному дотриманні їх положень (особливо в частині пунктів 37 та 38 та ін.); фокус уваги незмінно був зосереджений на забезпеченні якості освітнього процесу та підтримки позитивної мотивації при роботі зі студентами та аспірантами спеціальності 033 “Філософія”; наукові керівники студентів групи ФЛ-41 доповіли про ступінь готовності бакалаврських кваліфікаційних робіт;  також було розглянуто та затверджено ухвалою кафедри ряд необхідних навчально-методичних розробок, визначені подальші кроки з посилення профорієнтаційної складової роботи кафедри, підтримки волонтерської активності викладачів.