Під час навчальної практики студенти-філософи ознайомилися із сучасними підходами ведення бібліотечної справи

В рамках проходження Навчально-ознайомчої практики студенти спеціальності 033 «Філософія» групи ФЛ-11 разом з керівником-методистом практики доц. Білоус С.І. мали серію онлайн-зустрічей із фахівцями Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Відомо, що Наукова бібліотека – середовище всебічно інтелектуального й професійного зростання представників різних спеціалізацій. Студенти-філософи познайомились зі структурними підрозділами наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, функціями, її потенційними можливостями; навчились як користуватися електронним каталогами, послугами е-бібліотеки, послугами структурних підрозділів для студентів і науковців.

Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства висловлює свою вдячність фахівцям Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за проведений майстер-клас та надану інформацію про особливості ведення бібліотечної справи у формі презентацій, онлайн-огляду офіційного сайту бібліотеки, повчальних бесід для наших студентів-філософів !