У Прикарпатському університеті триває звітна наукова онлайн-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 р.

4 квітня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за допомогою системи Webex Cisco відбулося дистанційне пленарне засідання звітної наукової онлайн-конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2021 рік. Кафедра філософії, соціології та релігієзнавства була представлена на пленарному засіданні доповіддю доктора філософських наук, доктора психологічних наук, професора Гояна Ігоря Миколайовича, який зосередив увагу аудиторії на проблемі щастя, особливо важливій для кожної людини  в екзистенційних умовах військового часу.

5 квітня на факультетському пленарному засіданні в межах секції психології, філософії, соціології та релігієзнавства від кафедри виступив кандидат філософських наук, доцент Гнатюк Ярослав Степанович з доповіддю на тему “Логічний самозахист в умовах інформаційної війни”.